Jméno Duše / Hvězdné Jméno

(1 200,- / dálková služba)

 • Forma: text v PDF - vzkaz od Průvodců s významem jména, zaslaný e-mailem
 • Čekací doba: do 4 týdnů od přijetí platby*

Každý z nás je kromě křestního obdarován Jménem Duše, které ladí s jeho Posláním v tomto životě. Jméno na vibrační (éterické a zvukové) rovině působí jako silný magnet: přitahuje nám do života to, co naše duše potřebuje k rozkvětu a růstu. 

Už dávnověké civilizace ,,stahovaly" z úrovně éteru jména, která podporovala nositele v ukotvení a projevení kvalit duše. Protože jsme multidimenzionální bytosti a jmen máme tolik, z kolika aspektů je naše bytost složená, můžete pocítit potřebu v průběhu života přijmout více než jedno jméno.

Často za mnou chodí i lidé, kteří už mají jedno nebo i dvě jména duše, ale cítí, že je již integrovali a mají se posunout zase o kus dál. Někteří cítí volání duše nechat si zprostředkovat jméno jejich Vyššího Já, nebo Hvězdného Domova, jiní nemají potřebu specifkovat svůj záměr. I to je v pořádku; vždy Vám přijde pouze takové jméno, které Vás má aktuálně provázet a posunout zase o kus dál.

 

,,Chci znát Jméno své Duše"

Co od Vás budu potřebovat?

 • Vaše fotografie
  K načtení Vašeho jména Duše budu potřebovat Vaši fotografii, kde je Vám dobře vidět do očí. Můžete napsat i pár slov o Vás, ale není to nutností.
 • Záměr - jméno duše / hvězdné jméno
  Vždy přijde takové Jméno Duše, jaké aktuálně nejvíce potřebujete ztělesnit. Nicméně pokud cítíte, že potřebujete znát např. své Hvězdné jméno původu, které vás propojí s vaší kosmickou rodinou, spíše než jméno podporující projev vašich osobních kvalit, je to možné. Můžete si také nechat zprostředkovat jméno duše a hvězdné jméno dohromady.
 • Platba předem bankovním převodem
  Až se domluvíme, poprosím Vás o zaslání dané částky na č.ú.: 2001279022/2010 (IBAN: CZ4020100000002001279022). Až vám potvrdím, že platba v pořádku dorazila na účet, můžete další zprávu ode mě se jménem duše očekávat do 16 dnů.

Pošlete Vaši objednávku i s fotografií na email:

info@anthea.cz

Odpovím Vám, jakmile to bude možné.

Odpověď můžete čekat do 3 dnů, výjimečně do 7 pracovních dnů.

Děkuji za Vaši důvěru.

S úctou