Info k akci:

Poslání. Každý z nás má to své, jedinečné. Jak ho ale začít žít, nejen o něm snít? Žít své poslání je cesta: nikdy nekončící, neustále se otevírající, překvapující, naplňující smyslem a vnášející do života radost, zdraví a hojnost. Ale také výzvy, zdánlivé překážky, zkoušky odvahy a vnitřní síly. To vše k tomu patří. Podíváme se na to, jaká podvědomá přesvědčení blokují tvou cestu k žití poslání, objevíme tvé dary a talenty, zaměříme se na aktivaci plného potenciálu duše. 

Pokud jsi připraven/a, přijď . Je jedno, zda už víš, jaké jsou tvé dary a hledáš možnosti jejich realizace, nebo zda je potřebuješ nejdříve objevit. Každý si na tomto aktivačním setkání najde to své a odnese si přesně to, co právě potřebuje k rozvinutí svého poslání v realitě.

Cítíš-li volání duše,  zarezervuj si své místo na:

info@anthea.cz

Těším se na naší společnou Tvorbu.

Srdečně, Anthea


Kapacita míst je omezená.

Vezměte si s sebou:

*Zápisník a tužku

*Pastelky a papíry

*Pohodlné oblečení

*Vodu

Přihlašujte se na: info@anthea.cz

Cena semináře: 1 800,-

Pro závaznou rezervaci prosím zašlete zálohu 800,- na č.ú.: 2001279022/2010

Místo konání: Poděbrady, Yoga Studio LA'AURA (adresa: http://laaura.cz/kontakty-laura)

Datum a čas: Neděle 18.8. 2019 / 12:00 - 18:00

 


Jak  jsem začala žít své Poslání?

Nebylo to ze dne na den. Tak to nefunguje. Každý plod potřebuje svůj čas k tomu, aby dozrál; ať už to jsou naše vnitřní postoje, pocity, myšlenky, sny, cíle - vše se mění tím, jak se ztenčuje závoj zapomnění a sílí spojení s naší duší a s Vyšším Já. Už odmalička jsem věděla, že mou vášní a radostí je umělecká tvorba: malování, tanec, hudba. V dospívání jsem zároveň zjišťovala, že se vyžívám v ponorech do hlubin lidské duše, do tajemství zákonů univerza a moudrosti předků. 

Mohlo by se zdát, že jsem odjakživa měla jasno v tom, co je mým darem a kam směřuji. Částečně ano, ale ne tak docela.. Otevřené dary ještě neznamenají otevřenou cestu k žití vašeho poslání. Tu si musí každý z nás prošlapat. A tak ani mě nebylo několik let vůbec jasné, jak můžu svůj talent uplatntit, co přesně je ,,to ono", co mě naplní smyslem. A už vůbec jsem netušila, jak lze spojit dohromady mé umělecké zaměření se zájmem o cestu sebepoznání a lidské psýché. Lítala jsem od jedné činnosti k druhé a málokdy dokončovala započaté. Má kreativní energie byla příliš rozohněná a chyběl jí jasný směr a cíl. 

Vše se začalo skládat až s příchodem mého milovaného syna. Světlo jeho duše začalo již v těhotenství silně působit na mé podvědomí a uvolňování záznamů ve vztahu k sobě samé, k otci a mužské linii, k matce a k ženské linii. Pochopila jsem, jaká podvědomá přesvědčení jsem přejala od otce a matky a jak mě v naplňování mé cesty blokovala. 

Když se můj syn narodil, zkoušky pokračovaly ve fyzické realitě. Minimum času a prostoru na sebe a materiálně existenční tíseň zasela ideální podmínky pro můj přerod: už jednoduše nebyl čas, abych před sebou cokoli skrývala. Už nebyl čas schovávat se za svá domněla omezení, nedostatky, ,,ještě ne", ,,kdyby" nebo ,,až". Musela jsem si pod tíhou nově nabylé zodpovědnosti a disciplíny přiznat, KDO ve skutečnosti JSEM a CO z hloubi duše CHCI dělat.

A tak se také děje. Po dlouhé očistě podvědomí jsem doslova dospěla do bodu, kdy dělám to, co skutečně dělat chci; to, co naplňuje mé srdce a duši až po okraj. Živím se tím, čemu jsem se věnovala vždy a co bych dělala i zadarmo, protože to vyživuje mou duši naplno. Žiju své poslání. A s vděčností se nechávám vést dál, k otevírání nových a nových možností na této fascinující cestě.

,,Žít své Poslání znamená živit se tím, co byste dělali i zadarmo, protože to vyživuje vaši duši zevnitř."


Je to přesně pro Vás, pokud chcete zažít...

  • Objevit své skryté dary a talenty nebo je dále rozvíjet
  • Využít sílu vědomí k očistě vašeho podvědomí, které ovlivňuje vnitřní postoje a zákon přitažlivosti v životě
  • Nasměrovat na vaší cestě a podpořit realizaci vašeho plánu duše
  • Dodat sebe-vědomí, sebe-důvěru, odvahu, vnitřní nadšení a vášeň
  • Schopnost pracovat se stíny hravým způsobem
  • Aktivaci plného potenciálu duše za pomoci krystalového portálu
  • Rozkvět radosti, tvořivosti a důvěry v sebe - v život - ve vesmír

Jak to probíhá? 

Pro každý seminář je zvoleno dané téma dle impulsu z Akášického pole vědomí.  Je to pokaždé jiné, živé, vedeno přítomným okamžikem. Budeme se svobodně pohybovat uvnitř orientační struktury, která je následující:

* Prostor pro seznámení a sdílení v kruhu

*  Sdělení důležitých informací k tématu

* Úvodní channeling na téma, otázky a odpověďi

* Transformační meditace 

* Sebepoznávací komunikační hry 

* Aktivace krystalového portálu

* Přepis podvědomí a ladění nové reality akášickými afirmacemi 

*Arteterapie na dané téma

*Aktivační meditace a channeling

*Sdílení v kruhu, ukončení setkání

Vše se děje v posvátné atmosféře za přítomnosti darů Země - krystalů, květin a esencí, z nichž dle potřeby postavíme portál pro podporu naší spolutvorby. 

Veškeré informace a organizační detaily akcí najdete již brzy zde a na facebookové stránce:

,,Ve Světle Vědomí s Antheou" 

S vděčností

Margot Anthea