,,Tanec Ženy je Služba Lásky k Znovuzrození Země." 

Info k akci

Chrámový tanec je ženský způsob, jak se propojit s Božským Vědomím v chrámu našeho těla. Lidské tělo zaujímající pozice posvátné geometrie je živoucí zářič - přijímač, vysílač i generátor energie, která dokáže léčit, transformovat, dát věci do pohybu a aktivovat.

Po mnoha letech učení tradičního indického chrámového tance Odissi jsem si uvědomila, že je pro potřeby dnešních žen příliš tvrdý ve své přísné disciplíně. Pocítila jsem v sobě potřebu napojit se na buněčnou paměť ženy - chrámové tanečnice, z jejíhož nitra vyvěrá proud Poznání, formující pozice jejího těla do posvátné geometrie samovolně a přirozeně.

Ale jak víme, vše, co nás na cestě životem potká, má svůj vyšší smysl a účel - a tak mi zpětně došlo, že i ona preciznost tradičního chrámového tance je velmi důležitá pro vyvážení ženské a mužské energie. Mají-li ženy být probuzené, vědomé a moudré bytosti, pak je potřeba nalézt v sobě rovnováhu obou principů. To je hlavní směr, kterým se v chrámovém tanci ubírám.

Necháme se vést intuitivním proudem tance přes aktivaci buněčné paměťi chrámové tanečnice, a zároveň dáme prostor našemu solárnímu-mužskému aspektu v pozicích těla, založených na posvátné geometrii, které spínají specifické meridiánové dráhy v těle a tím ovlivňují tok energie (naše myšlenky, emoce, vnitřní sebeprožívání a následně vnější tvoření). 

Ženy, přijďte zažehnout svůj vnitřní posvátný oheň síly.

Síly, vyvěrající ze žhavého jádra Země. Síly, která nás staví do přirozeného sebe-vědomí, sebe-důvěry a stability. Do schopnosti vyjádřit se jasně a rozhodovat se srdcem. Udělejme službu sobě, i Matce Zemi tím, že se projevíme takové, jaké skutečně jsme. Bez vyvšování a ponižování. Nechme překážky přetavit tancem ve vzrušující výzvy a nové začátky. Utvořme kruh silných žen, jež jsou připraveny rozpomenout se na svou vnitřní sílu vyvěrající z rovnováhy polarit. Už je čas..

Ženy, vezměte si s sebou:

 • Pohodlné šaty / sukni na tanec, ideálně v ČERVENÉ barvě (spojení s Ohněm, nebo v ČERNÉ (spojení se Zemí)
 • Taneční závoj nebo šátek
 • Nepovinné doporučení: je-li to možné, sežeňte si, nebo vyrobte nákotníčky s rolničkami / zvonečky / skořápkami. Není to nutné, ale, věřte mi: čím víc nás bude během tance chrastit a zvonit, tím větší síla to bude:).
 • Zápisník a propisku na poznámky z teorie a Akášických Záznamů
 • Voda bude na místě, přesto ale doporučuji vzít si vlastní flašku s vodou. Budete hodně pít:).
 • Můžete si vzít svůj osobní krystal, nebo jakýkoli předmět, který si budete moci vložit do krystalového portálu a nabít jej námi vytvořenou kolektivní energií

Přihlašujte se prosím na:

info@anthea.cz

Cena semináře: 2 200 Kč / Místo konání: Praha - Meera Design (Na Záhonech 682/7, Kačerov)

Pro závaznou rezervaci zašlete zálohu 1000,- na č.ú.: 2001279022/2010

Zbytek se doplácí na místě.

 

...Chcete vědět víc, než se přihlásíte?

...O mé cestě k chrámovému tanci a o tom, co Vás se mnou čeká..

Ve své práci vycházím z propojení Akášického vědomí s mnohaletými zkušenostmi s tancem - v propojení těla, duše, energie, pohybu. Posledních pár let jsem se aktivně věnovala tradičnímu indickému chrámovému tanci Odissi. Mé tělo i duše si ale po čase žádaly změnu: cítila jsem, že tvrdé drilování a snaha o technickou preciznost vysává mou vnitřní ženu, její tvůrčí jisku a radost z pohybu. Poslechla jsem se, a přestala s aktivním trénováním Odissi.

Zanedlouho poté se mi však stalo něco naprosto nečekaného a fascinujícího: aktivovala se má buněčná paměť duše. Ve vteřině jsem skrze vzpomínky pochopila, kdo je chrámová tanečnice, jak přesně pracuje, a proč. O to vše se s vámi mileráda podělím jak teoreticky - sdělením všech informací a inspirací, které by každá žena-tanečnice měla znát, tak i prakticky  v aktivační meditaci Probuzení chrámové kněžky.

Nakonec jsem si ze svých zkušeností vytvořila zlatou střední cestu, v níž zapojujeme jak techniku, tak spontaneitu. Aktivujeme tak:

VNITŘNÍHO MUŽE - Technické základy Posvátné Geometrie těla (mudry, pozice)
 
VNITŘNÍ ŽENU - Spontánní tanec vycházející z aktivované buněčné paměťi 

Nebojte, nečeká vás žádné tvrdé drilování:). Pokud jde o techniku posvátné geometrie těla, ukážeme si jednoduchá gesta. Na místě budu v ,,tady a teď" načítat konkrétní gesta a k nim patřící akášické afirmace. Díky tomu vám dojde, jak je informační pole propojené s pohybem, a jak můžete i vy tvořit vlastní gesta, vnášející do vašeho záměru pohyb tvořivé manifestace a léčení.


Je to přesně pro Vás, pokud chcete zažít...

 • Hlubinné léčení lůna a využití vaší tvořivé síly
 • Aktivaci Božské ženské síly (Shakti), urychlující naše sebepoznání
 • Přepis podvědomí & nové nastavení DNA
 • Napojení na vnitřní moudrost těla a duše
 • Schopnost pracovat se stíny ženským hravým způsobem
 • Svobodné sebevyjádření a posílení otevřené komunikace
 • Rozkvět radosti, tvořivosti a důvěry v sebe, v život, ve vesmír

Veškeré občerstvení a pití bude k dispozici na místě. Můžete se těšit v pauzách mezi meditacemi a tancem na zdravé mlsání a sesterské sdílení. Jako vždy, podpoří nás také krystalový portál pro aktivaci DNA s růžemi a vysokovibračními esenciálními oleji. 


Chci si zarezervovat své místo:


Pro každý seminář je zvoleno dané téma dle impulsu z Akášického pole vědomí.  Je to pokaždé jiné, živé, vedeno přítomným okamžikem. Budeme se svobodně pohybovat uvnitř orientační struktury, která je následující:

* Prostor pro seznámení a sdílení v kruhu

*  Sdělení důležitých informací k tématu

* Tanec vedený skrze živý channeling  v ,,tady a teď"

* Meditačně-pohybová cvičená pro léčení lůna / přepis DNA / aktivaci tvořivé síly

* Volný spontánní tanec se záměrem pro ukotvení předaného

* Závěrečná meditace a sdílení v kruhu

Veškeré informace a organizační detaily akcí najdete na facebookové stránce:

,,Ve Světle Vědomí s Antheou" 

S láskou,

Anthea